teisipäev, 12. aprill 2011

Veel üks!

Täna poegis Krilli, kes on kahe aastane esmapoegija ja kes erineb teistest lammastest meil selle poolest, et ta vill on väga kiire kasvuga. Tal sündis poeg, kes on jällegi suur ja oma isa nägu :-) . Ja vill oli tal pikem, kui teistel talledel. Nii et see on siis emalt. Ja sarvemuksud on peas väga jämedad, nii et sarved siis isalt :-) Jäärake on müüa!
Ja siis sain pildile meie kaks lutitalle. Sarviline utt Krolla-Mütsike on eelmise aasta tall, kelle ema hülgas (poja võttis hoolitseda, aga teisena sündinud tütart omaks ei võtnud- arvan et osalt oli see selle pärast, et külvasime laudas segadust, kuna olime suurema seltskonnaga poegimist pealt vaatamas). Lutitalled on vahvad küll, aga mitte siis kui on vaja tööd teha. Nad nimelt käivad sul niimodi jalus, et koguaeg on oht pikali lennata. Teine tall on siis kitseke Kati, kes on kolmikuna sündinud, aga ta oli sündides teistest poole väiksem ja ei võtnud isegi esimene päev jalgu alla. Jäi siis meie hoolitseda.

3 kommentaari:

 1. Nunnumeeter läks tööle jälle.
  Sulon õigus nende lutikate kohalt, mina täna käisingi ametlikult tallehunniku otsa kummuli maha, nagu nuku.Kui keegi kaamerast nägi,see naeris ilmselt niiet vats võbises :))
  Aga meie maalamba ristandi vill oli nii mõnusa tekstuuriga...:)

  VastaKustuta
 2. Väga nunnud tallekesed sul sündinud:) Kõik paistavad hea villaga olevat;)

  VastaKustuta
 3. Armsakesed! Ja see ülemine poiss on mõnusalt karvane:)

  VastaKustuta