laupäev, 31. märts 2012

Sarah

Käisime üleeile jälle endale uut kodu otsimas ja maakler saatis meid sinna teele selliste sõnadega: "Seal on ketis üks koer, et kui teil tekib selle koeraga sida- võtke ta kaasa" :-) Ma mõtlesin, et võtan ma jah mingi ketikoera endale. Meil ju juba on suur koer kodus, kellest meile täitsa piisab :-) Nii läksime kohale- tuli välja siis selline lugu, et maja omanikud pidid kiiresti Soome tööle ja elama minema ja koer jäeti rihma otsa. Naabriga oli kokkulepe, et ta toob talle süüa ja maakler pidi siis koerale uut kodu otsima. Ja no nii kiiresti pole me veel ühtegi koera kiindunud. Need näoilmed ja nii kui eemale läksime hakkas ta nutma. Otsustasime, et võtame ta kaasa ja otsime talle uue kodu. Kui auto ukse lahti tegime, siis ta lausa jooksis autosse ja terve kodutee üritas ta ennast mulle sülle ära mahutada ja noris pai. Praegu elab ta meie naabrite juures ja meie oleme niikaugel, et käime tema ja oma koeraga koos jalutamas, et ehk harjuvad teineteisega ära , siis võtame ta endale. Mõlemad on emased koerad ja Sarah (uus koer) kipub meie koerale hambaid näitama. Kui nad omavahel sõpradeks ei saa, siis palun ma kindlasti teie kõigi abi, et otsime sellele võrratult sõbralikule ja inteligentsele koerale hea kodu, eks!


4 kommentaari:

 1. Silvia, miks te läbi maakleri otsite? Kui sul on kindel piirkond, kuhu soov maja leida, siis ma julgeks soovitada panna kuulutused kohalikesse poodidesse üles, et soovite osta.Paljud oleks nõus ehk müümagi, aga aktiivselt ei kuuluta ja müüvad vaikimisi.Jõudu otsimisel :)

  VastaKustuta
 2. Me ei otsi läbi maakleri. Käime vaatamas neid kuulutusi, mida maaklerid vahendavad, aga ka neid, mida eraisikud kuulutavad ja lehtedesse olen ka kuulutusi pannud. Kodukoha leidsime ka nüüd. Aprilli lõpus on lepingu tegemine, nii et enne midagi kindlat veel ei ole ja ma päris lakke ei hüppa :-) Aga rahu oleme juba ikka mingil määral tänaseks leidnud, et uus koht leitud. Päris pikk protsess on olnud. Kuskil 5 aastat müüsime oma kodu ja sügisest saadik oleme mööda Eestimaad konnanud ja uut talu otsinud. Oehhh.

  VastaKustuta
 3. Kujutan ette, kerge see otsimine polnud ilmselt.Kui saladus pole, kuhu maakonda? Või tead, ära vasta, enne kui tempel all :), kivi kotti ja et kõik kenasti läheks!

  VastaKustuta
 4. Jah räägin siis, kui oleme kindlalt paigas :-)

  VastaKustuta